Pomôžte nám zmeniť Slovensko,
venujte nám 2 %

APTET, n. o. je nezisková organizácia  združujúca dobrovoľníkov poskytujúcich pomoc ľuďom opatrujúcich svojich blízkych trpiacich Alzheimerovou chorobou. Okrem tejto pomoci naši dobrovoľníci venujú úsilie a čas aj vzdelávaniu a osvete ľudí pripravujúcich sa na starobu. Vďaka vašim 2 % z daní môžeme poskytovať pomoc ľuďom v zložitej životnej situácii. Ďakujeme za vašu pomoc.

Aptet n.o. je registrovaným prijímateľom percent z dane.

Staňte sa dobrovoľníkom

Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu dobrovoľníkov a podieľať sa na realizácii projektov, ozvi sa nám na e-mailovú adresu aptet@aptet.sk.

Ak si študentom strednej alebo vysokej školy a páči sa ti, čo robíme, tak sa pridaj k nám. Okrem dobrého pocitu z vykonanej práce a nových poznatkov, získaš aj potvrdenie pre tvojho budúceho zamestnávateľa o praxi v našej organizácii – lebo skúsenosti sa cenia. Tu si môžeš pozrieť zákon č. 406/2011 Z. z. o dobrovoľníctve a o zmene a doplnení niektorých zákonov:  Zákon o dobrovoľníctve

Staňte sa partnerom

Podporiť nás môžete aj poskytnutím materiálnej pomoci potrebnej pri realizácii našich projektov. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa partnerstva nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese aptet@aptet.sk.

Podporili nás

stavimport
lk-trade
mole

Ďakujeme. 🙂