Publikácie

 

Pracovný zošit 1 „Tréning pamäti pre každého“

Nové vydanie prvého pracovného zošita, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre motiváciu kognitívnych funkcií (pamäti, pozornosti, jazyka, orientácie). Cvičenia majú tri úrovne náročnosti a sú určené pre širokú cieľovú skupinu užívateľov. Cena je 5 EUR.

 

Pracovný zošit 2 „Zdokonaľujme si svoju pamäť“

Považujeme za prirodzené udržiavať sa fyzicky v dobrej kondícii. Dnes už vieme, že to platí aj pre náš mozog. Ponúkame Vám Pracovný zošit pre aktívnych seniorov, v ktorom nájdete rozmanité úlohy, ktoré precvičia vašu krátkodobú aj dlhodobú pamäť… Cena je 6 EUR.

 

Pracovný zošit 3 „Aby pamäť lepšie pracovala“

Je určený pre ľudí v počiatočnom a miernom štádiu demencie. Dôležitá je pravidelnosť cvičenia ako jedna z podmienok stabilizovania a zachovania dobrej úrovne mozgových funkcií čo najdlhšie. Cvičenia sú pripravené tak, aby aktivovali čo najviac oblastí mozgu a tým udržiavali schopnosti ako pozornosť, orientáciu, rozprávanie… Cena je 7 EUR.

 

Pracovný zošit 4 „Aktívny aj vo vyššom veku“

Dnes už nie je výnimočné, ak sa ľudia snažia zaradiť do svojho každodenného režimu cvičenia na posilňovanie kognitívnych funkcií alebo pohybové cvičenia. Každému, kto si chce udržiavať mozog a jeho funkcie v dobrej kondícii aj napriek rastúcemu veku, odporúčame siahnuť po súbore cvičení v tomto zošite… Cena je 8 EUR.

Všetky publikácie si môžete zakúpiť v priestoroch Aptet n. o. počas konania podporných skupín alebo objednať priamo od Slovenskej Alzheimerovej spoločnosti.

 

UKÁŽKA
pracovný zošit 1 – titulka
pracovný zošit - ukážka
pracovný zošit – ukážka

 

 

 

 

 

 

 

 

pracovný zošit 2 - titulka
pracovný zošit 2 – titulka
pracovný zošit 2 - ukážka
pracovný zošit 2 – ukážka

 

 

 

 

 

 

 

 

pracovný zošit 3 - titulka
pracovný zošit 3 – titulka
pracovný zošit 3 - ukážka
pracovný zošit 3 – ukážka

 

 

 

 

 

 

 

 

pracovný zošit 4 - titulka
pracovný zošit 4 – titulka
pracovný zošit 4 - ukážka
pracovný zošit 4 – ukážka

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *